HIRAL Kodżan BIAFRA Kodżan Ważne informacje

Strona główna
Informacje o autorze
Mastif Tybetański
Historia Cergowej
Galeria fotografii
Beskid Dukielski
Nasze podróże
Miasto Dukla
Żydzi z Dukli
Moje hobby
Buduj dom
Łemkowie
Kontakt

Aktualności Hodowli *Biały-dog*!XXIV Klubowa Wystawa Molosów
   W Warszawie na Klubowej Wystawie Molosów wystartowaliśmy w klasie otwartej oceniała pani Natalia Leonova (RU), HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę  doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC.

Maraton DOG SHOW- Węgry
     W Miszkolcu na Węgrzech organizowany był tzw. Maraton DOG SHOW w skład maratonu wchodziły trzy wystawy, w pierwszym dniu dwie wystawy  CACIB i CAC, a w drugim dniu CACIB.

Dzień pierwszy wystawa międzynarodowa CACIB (2017-05-13)

HIRAL Kodżan; klasa otwarta; 1 lokata; ocena doskonała; CAC; CACIB; BOS, oceniał sędzia Umit Ozkanal (TR)

                                                                                                                                             
Dzień pierwszy wystawa krajowa nocna CAC (2017-05-13)
HIRAL Kodżan; klasa otwarta; 1 lokata; ocena doskonała; CAC; BOB, oceniał sędzia Denis Kuzelj (BL)


Dzień drugi wystawa międzynarodowa CACIB (2017-05-14)
 
HIRAL Kodżan; klasa otwarta; 1 lokata; ocena doskonała; CAC; CACIB; BOB, oceniał sędzia Evgeny Rozenberg (RU)
Po otrzymaniu trzech wniosków na Champinna CAC HIRAL Kodżan zostaje nowym Chompionem Węgier.


XXVI Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych.
    W drugim dniu w Jaśle na XXVI Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych organizowanej przez  Oddział Krosno, startowaliśmy w klasie otwartej oceniała pan Andrzej Kot, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC, NDPwR, BOB, a na finałach został wybranym  Najpiękniejszym Psem Oddziału Krośnieńskiego oceniała Pani Elżbieta Augustyniak.
 Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych I II i IV Grupy FCI - Jasło
     W Jaśle organizowana była wystawa przez  Oddział Krosno, startowaliśmy w klasie otwartej oceniała pani Monika Kuriata Okarmus, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC, NDPwR, BOB tym samym ukończył Chompionat Polski.XXI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w KATOWICACH
    W Katowicach było otwarcie sezonu wystawowego, startowaliśmy w klasie otwartej oceniała pani Magdziarska Iwona, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC, CACIB, NDPwR, NwPP.


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH ZWYCIĘZCA POLSKI POZNAŃ 2016
    W Poznaniu startowaliśmy w klasie pośredniej oceniała pani Małgorzata Jurek - Ereńska , HIRAL Kodżan zajął III lokatę i ocenę  doskonałą w stawce 7 psów.XXIII Klubowa Wystawa Molosów- Warszawa
   W Warszawie startowaliśmy w klasie pośredniej oceniała pani Galyna Kalinichenko (UA), HIRAL Kodżan zajął II lokatę i ocenę  doskonałą.

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Zakopane
   W Zakopanym debiutowaliśmy w klasie pośredniej oceniał pan Tibor Havelka  , HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę  doskonałą i otrzymał CWC, Res. CACIB.


II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych- Częstochowa- Konopiska
    Wystartowaliśmy w klasie młodzieży oceniał pan Piotr Król, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą i otrzymał tytuł Zwycięzca Młodzieży.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Warszawa

     W Warszawie startowaliśmy w klasie młodzieży oceniała pani Ramune Kazlauskaite (LT) , HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą i zdobył tytuł Zwycięzca Młodzieży tym samym ukończył Młodzieżowy Championat Polski!  oraz otrzymał nominację na CRUFTS 2017!

 


XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych- Kraków

    W Krakowie startowaliśmy w klasie młodzieży oceniał pan Jimmy Hogan (IRL), HIRAL Kodżan zajął II lokatę, ocenę doskonałą.

 


 IX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych- Rzeszów

     W Rzeszowie startowaliśmy w klasie młodzieży oceniała pani Staviarska Viera (SK), HIRAL Kodżan zajął III lokatę i ocenę doskonałą.

 


XXV Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych - Jasło

      Drugi dzień wystawy w Jaśle także był szczęśliwy dla HIRALA Kodżan w klasie młodzieży zajął I lokatę, ocenę doskonałą oraz zdobył tytuł Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i został Najlepszym Psem Oddziału Krosno 2016 oceniała pani Maria Bruska.

 


Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych I i II Grupy FCI - Jasło

      W Jaśle startowaliśmy w klasie młodzieży oceniała pani Małgorzata Hałas , HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą i zdobył tytuł Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, I- miejsce BIS JUNIOR!

 


XLVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu

      W Jarosławiu startowaliśmy w klasie młodzieży oceniała pani Anna Maria Jedut  , HIRAL Kodżan zajął II lokatę i ocenę doskonałą.

 


 IX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce

      W Kielcach  kończymy  klasę szczeniąt oceniała pani Yolanda Nagler Magal z Izraela, HIRAL Kodżan debiutował na hali zajął I lokatę i ocenę wybitnie obiecującą, Najlepsze Szczenię w Rasie.

 


 XXIV Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych Jasło

       W kolejnym dniu w Jaśle startowaliśmy w klasie szczeniąt oceniała pani Katarzyna Fiszdon, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę wybitnie obiecującą i Najlepsze Szczenię w Rasie. W konkurencji finałowej HIRAL Kodżan zajął IV miejsce ! oceniała pani Mariola Semik.

 


 Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych II Grupy Jasło

       W Jaśle startowaliśmy w klasie szczeniąt oceniała pani Magdalena Kozłowska , HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę wybitnie obiecującą i Najlepsze Szczenię w Rasie .XXII Klubowa Wystawa Molosów w Warszawie

      W Warszawie  debiutowaliśmy w klasie szczeniąt oceniał pan Vretenicic Miodrag z Montenegro , HIRAL Kodżan zajął II lokatę i ocenę obiecującą po niecodziennej ekscytacji na swojego konkurenta, a mianowicie na jego przewodnika "handlera". Na wystawie spotkało się czworo rodzeństwa z Hodowli Kodżan było rodzinne.


 

 XXVIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Sącz

       W Nowym Sączu startowaliśmy w klasie młodsze szczenię oceniała pani Anna Kochan, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę wybitnie obiecującą i Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie .

 XIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Targ

       W drugim dniu wystawy w klasie młodsze szczenię oceniała pani Monika Kuriata Okarmus ponownie zajęliśmy pierwszą lokatę, ocenę wybitnie obiecującą i Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie .


Krajowa Wystawa Psów Rasowych I, II, III, VI, VII i IX grupy Nowy Targ

      W Nowym Targu HIRAL Kodżan miał debiut w klasie młodsze szczenię oceniała pani Anna Rogowska która dała nam pierwszą lokatę, ocenę wybitnie obiecującą i Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie .      Nasz pies rasy Mastif  Tybetański wabi się HIRAL i pochodzi z hodowli "Kodżan"  na razie ma 12- tygodni. Zniósł bardzo dobrze rozłąkę z matką ACHAJĄ  i sam przyjazd z Warszawy,  powoli się zaklimatyzował. Coraz bardziej jest żywym i  psotliwym psiakiem.Aktualności archiwalne

 

Ostatnia aktualizacja tej witryny 2017-09-16 20:12

Preferowana rozdzielczość 1024x768
Copyright © 2005-03-16
Tomasz Biały