Cergowa wiadomości archiwalne

  XXIV Klubowa Wystawa Molosów

   W Warszawie na Klubowej Wystawie Molosów (09-09-2017) wystartowaliśmy w klasie otwartej oceniała pani Natalia Leonova (RU), HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę  doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC. /więcej znajdziesz tutaj/  


Maraton DOG SHOW- Węgry

   W Miszkolcu na Węgrzech organizowany był tzw. Maraton DOG SHOW w skład maratonu wchodziły trzy wystawy, w pierwszym dniu dwie wystawy  CACIB i CAC, a w drugim dniu CACIB HIRAL Kodżan zdobył trzy wnioski CAC na Championa i tym samym został nowym Chompionem Węgier. /więcej znajdziesz tutaj/    W drugim dniu w Jaśle na XXVI Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych organizowanej przez  Oddział Krosno, startowaliśmy w klasie otwartej oceniała pan Andrzej Kot, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC, NDPwR, BOB, a na finałach został wybranym  Najpiękniejszym Psem Oddziału Krośnieńskiego oceniała Pani Elżbieta Augustyniak. /galeria zobacz/.


Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych I II i IV Grupy FCI

    W Jaśle organizowana była wystawa przez  Oddział Krosno, startowaliśmy w klasie otwartej oceniała pani Monika Kuriata Okarmus, HIRAL Kodżan zajął I lokatę, ocenę doskonałą oraz otrzymał tytuły CWC, NDPwR, BOB tym samym ukończył Chompionat Polski.


Zapraszam do galerii fotografii HIRALA Kodżan.

        Nowe fotografie w dziale Mastif Tybetański "Galeria" wykonane podczas dzisiejszego dnia, nareszcie mamy zimę z której cieszy się HIRAL przymroziło, posypało śniegiem i jest gdzie harcować. /galeria zobacz/.


Zapraszam do działu "mastif tybetański".

        Nowe wieści u HIRALA Kodżan zapraszam do odwiedzin działu, zobaczcie jak ukończyłem Młodzieżowy Championat Polski! otrzymałem nominację na CRUFTS 2017! czy zostałem Najlepszym Psem Oddziału Krosno 2016!

 


Zapraszam do działu "mastif tybetański".

        Nowe wieści z Hodowli Biały-dog w dziale Mastif Tybetański  nowy nabytek hodowlany, nowe fotografie HIRALA Kodżan. /galeria zobacz/.


Dział "budujemy dom".

            Zapraszam do nowo zaktualizowanego działu "budujemy dom", dział poświęcony budowie naszego domu, jak został wybudowany i na jakim etapie budowy jesteśmy "stan pod klucz"  /więcej znajdziesz tutaj/

 
Strona główna Archiwum-1 Archiwum-2 Archiwum-3

 

Ostatnia aktualizacja tej witryny 2018-06-13 21:20
 Preferowana rozdzielczość 1024x768
 Copyright © 2005-03-16
 Tomasz Biały